Krytý plavecký bazén Ponávka

úterý
27.10.
dnes zavřeno
Sportoviště

Plavání pro rodiny s dětmi

O víkendech, po celý den, je bazén ideálním místem pro průpravu plavání mladších dětí - začátečníků. Rodiče, věnujte se svým dětem v klidu a v malé hloubce 1,2 metru.

Kurzy plavání pro děti

Chcete naučit své dítě plavat anebo zdokonalit jeho plavecký styl? Přenechejte jej profesionálům a přihlaste jej na náš kurz plavání pro děti od 6 do 15 let. Bazén Ponávka je díky své maximální hloubce 1,60m a teplotě 27° ideální pro výuku dětí.

Kurzy plavání se konají ve středu od 18:00 - 19:00 a ve čtvrtek v čase 17:00 - 18:00 hod. Přihlášky zasílejte na e-mail: hajek@starezsport.cz.

Cena za pololetí: 2 000,- Kč/osoba.

Kondiční plavání

V ranních a odpoledních hodinách mají možnost si zaplavat všichni, kdo upřednostňují klidné prostředí. Pro kondiční plavce, kteří ovládají plavecký styl natolik, že by byli jinými zdržováni, je vyhrazena jedna plavecká dráha. 

Plavání seniorů

Pro seniorské plavce jsme vyčlenili v rozvrhu bazénu Ponávka tříhodinový blok. Každý čtvrtek je doba 12-15 hodin určena zejména pro plávání seniorů bez plaveckých drah. První hodina je věnována cvičení ve vodě, které je v ceně základního vstupu.

Vstupné je časově neomezené.


Senioři nad 65 let včetně . . . 50,-Kč
Senioři nad 80 let včetně . . . 20,-Kč

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit