Krytý plavecký bazén Ponávka

čtvrtek - 30.3.dnes otevřenoposl. vstup
Bazén 08:00 - 20:00 19:15
Pronájem bazénu 09:00 - 19:00 18:15
Pro veřejnost 08:00 - 20:00 19:15
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Krytý plavecký bazén Ponávka

Krytý plavecký bazén Ponávka je ideální pro kondiční plavání jednotlivců nebo organizovaných skupin. Jednoduché odbavení návštěvníků vás nezdrží a v samotném centru města si perfektně zaplavete. Přijďte to zkusit!

Bazén

Bazén se ukrývá v budově lázní za nově opraveným charakteristickým proskleným průčelím. "Pětadvacítka" je rozdělena na tři pohodlné dráhy o šířce ca 2,3 m. Svou hloubkou 1,15 - 1,60 m a teplotou vody 27°C je určena nejen pro neplavce, ale především pro kondiční či relaxační plavání široké veřejnosti.
Další informace zde.

Sauna

Nově naleznete v bazénové hale i parní saunu. Před vstupem do ní můžete využít dvě sprchy. Parní sauna je určena pro 8 - 10 osob, disponuje vestavěnými reproduktory a lavice jsou vyhřívané po celé délce. Teplota sauny je 45 °C. Sprchy i sauna jsou bezbariérové.
Další informace zde.

Pro veřejnost

Během pracovních dnů školního roku patří bazén v době 9-19 hodin nájemcům a školám. Ale veškerou zbývající dobu vyhrazujeme veřejnosti - přijďte ráno či večer, o víkendu nebo o pázdninách. Jste u nás vítáni. Každý čtvrtek je doba 12-15 hodin určena zejména pro plávání seniorů a všech ostatních, kteří si chtějí zaplavat spíše odpočinkově - bez plaveckých drah.
Další informace zde.

Občerstvení

První pomoc v případě hladu nebo žízně vám nyní poskytne náš automat s občerstvením. A v prostorách vstupní haly se můžete zdarma připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

Šatny a zázemí

Šatny na vás čekají oddělené pro muže i ženy s uzamykatelnými skříňkami na mince. K dispozici je sušárna, u východu z šaten také panely se zrcadly a ručními fény pro dosušení.

Historie stavby

Náš bazén je pokračovatelem Charlottiných lázní - známých jako "Šarlotinky". Budova pojmenovaná po Charlottě Belgické byla slavnostně otevřena v roce 1885. Uvnitř první návštěvníci objevili velký mramorový bazén o rozměrech 20 x 8 m se stálým přítokem a odtokem. Veškeré lázeňské služby byly určeny k používání v létě i v zimě. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2001. Historie stavby.

Masáže

V prvním patře se můžete ve všední den od 8 - 17hod. zrelaxovat u masáže, poskytuje soukromý subjekt.
Nabídka masáží:
  klasická, relaxační, lymfatická, ABS-anti blok systémová masáž, baňkování, aroma masáž.
Ceník: 
30 min.................... 300 Kč
60 min.................... 500 Kč 

Náš tip: hluboká reklaxační masáž

Objednávejte telefonicky: 739 970 113 nebo e-mailem - ponavka.relax@seznam.cz

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit